Pirlo: Wolę mówić o tym, co dzieje się na boisku

Andrea Pirlo (na zdjęciu) po piątkowym meczu reprezentacji Włoch z Chorwacją udzielił wywiadu telewizji Rai Sport. “Dobrze zareagowaliśmy na boiskowe wydarzenia. Przyjechaliśmy tutaj, aby przejąć inicjatywę i grać po swojemu. Jesteśmy zadowoleni z naszego występu” – powiedział Il Maestro. Pomocnik Starej Damy nie chciał komentować swojej przyszłości. “Zawsze czerpię radość z gry i lubię rozmawiać o tym, co się dzieje na boisku. Czasami zbyt dużo mówi się o pozaboiskowych sprawach, ale przywykłem do tego. Będę grał w piłkę dopóki będzie mi to sprawiać przyjemność. Jestem na zgrupowaniu reprezentacji i na razie myślę tylko o drużynie narodowej. EURO 2016? Tak“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
15
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: