Real Madryt rezygnuje z Vidala?

Od wielu miesięcy na celowniku Realu Madryt znajdował się Arturo Vidal (na zdjęciu). Piłkarz był podobno jednym z najważniejszych celów Florentino Pereza, jednak ostatecznie zdecydował się na pozostanie w Juventusie. Po objęciu stanowiska trenera Królewskich przez Rafę Beniteza, te plotki ponownie odżyły i spekulowało się, że Hiszpan poprosi swoje szefostwo o sprowadzenie piłkarza. Jak donoszą hiszpańskie media, włodarze Realu po ostatnich wydarzeniach z udziałem Vidala zdecydowali się usunąć go ze swojej listy życzeń. Nie jest to pierwszy poważny incydent jakiego Chilijczyk dopuścił się w ostatnich miesiącach, dlatego Real nie chce zatrudniać piłkarza, który może sprawiać klubowi problemy wychowawcze.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: