Parma bankrutem, piłkarze bez umów

Parma oficjalnie bankrutem. Klub nie znalazł nowego właściciela i rozpocznie swoją działalność zupełnie od nowa w Serie D. Wszyscy piłkarze współdzieleni przez Parmę trafią za darmo do klubów posiadających drugą połowę karty, a pozostałe kontrakty zostaną rozwiązane wypuszczając na włoski rynek kilku interesujących piłkarzy. Jednym z nich, Alberto Cerrim zainteresowany jest Juventus. TuttoJuve donosi, że mistrzowie Italii myślą nad podpisaniem kontraktu z 19-letnim napastnikiem, który wkrótce po tym ma zostać wypożyczony do Frosinone, Carpi albo Lanciano, gdzie występował w zakończonym sezonie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: