Ferguson: Sprzedałbym Pogbę

Trzy lata temu do Juventusu dołączał Paul Labile Pogba (na zdjęciu), po tym jak odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu, jaką otrzymał od Manchesteru United. Sir Alex Ferguson oddał wtedy utalentowanego piłkarza praktycznie za darmo, co do dzisiaj wypominają mu media. Były menadżer 20-krotnego mistrza Anglii w wywiadzie dla Tuttosport powiedział, że na miejscu Juventusu sprzedałby teraz Pogbę. “Juventus to wielki zespół, który wygrał cztery mistrzostwa Serie A z rzędu i dotarł do finału Ligi Mistrzów. Pogba? Tak, sprzedałbym go. To prawda, że straciłem go za darmo, jednak teraz, gdybym był na miejscu Juventusu, to sprzedałbym go“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: