Felipe Melo blisko Interu

Felipe Melo (na zdjęciu) w przeciągu tygodnia ma stać się zawodnikiem Interu Mediolan, pisze dzisiejsza La Stampa. Były pomocnik Juventusu blisko miesiąc temu poinformował trenera Hamzę Hamzaoglu, że chce odejść z Galatasaray. “Przejście do Interu byłoby dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Moja rodzina nie jest szczęśliwa w Turcji i nie chcemy tu zostawać. To ładny kraj, ale odczuwamy pewne trudności” – powiedział przedwczoraj w wywiadzie dla gazety Hurryet. Melo łączono z Cruzeiro i Arsenalem, ale trafi do Interu na wyraźne polecenie trenera Manciniego, z którym współpracował w Galatasaray przez blisko rok. “W przeciągu tygodnia będzie nasz” – miał powiedzieć wczoraj Piero Ausilio, dyrektor sportowy Nerazzurrich. 32-latek, którego kontrakt z tureckim klubem wygasa za rok, będzie kosztować około 5,5 miliona euro.

Juventus kupił Felipe Melo z Fiorentiny w 2009 roku za 25 mln €. Brazylijczyk w ciągu dwóch sezonów zaliczył 58 spotkań i zdobył cztery bramki. W 2011 roku został wypożyczony, a dwa lata później w pełni wykupiony przez Galatasaray, za co Bianconeri otrzymali łącznie 9,75 mln €.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: