Allegri: Obyło się bez kontuzji

Massimiliano Allegri (na zdjęciu) w pomeczowym wywiadzie dla Sky Sport starał skupić się na pozytywach wynikających z porażki z Borussią Dortmund. “Nigdy nie lubimy przegrywać, jednak dzisiaj chodziło o wdrożenie pewnych rzeczy, żeby potem wyszło nam to na dobre. Dortmund ma już za sobą dużo gry w piłkę tego lata i pokazali to dzisiaj. Nie wykorzystaliśmy kilku dobrych szans i mogliśmy operować piłką nieco lepiej, jednak ogólnie najważniejszą rzeczą było, żeby wyjść z tego meczu bez kontuzji przed Superpucharem w Szanghaju.

Dybala? To bardzo utalentowany zawodnik i dobrze współpracował z Moratą i Mandżukiciem, jednak dzisiaj nie mogliśmy niczego pokazać. Tak jak powiedzieliśmy, jesteśmy na rynku transferowym dla piłkarza, który może grać pomiędzy liniami i kiedy okazja nadejdzie to wykonamy nasz ruch“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: