Neto: Nie obraziłem kibiców Fiorentiny

Nie grając jeszcze w ani jednym meczu w Juventusie, wygrałem więcej trofeów, niż w Fiorentinie po 72 występach” – miał napisać na Twitterze Neto (na zdjęciu). Kontrowersyjny wpis, który szybko wywołał wściekłość wśród kibiców Violi, okazał się złośliwym występkiem kogoś innego. “Cieszę się z tytułu wygranego w Juve, ale mam wielki szacunek do Fiorentiny. Tamten Tweet był oszustwem. Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Postaramy się jak najszybciej dowiedzieć, kto jest za to odpowiedzialny” – sprostował nowy bramkarz Juventusu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: