Koniec współpracy Bonucciego z Ferrarinim

Pobyt w ciemnej piwnicy, agresja werbalna i fizyczna – tak wyglądał trening mentalny Leonardo Bonucciego (na zdjęciu) pod okiem Alberto Ferrariniego, dzięki któremu obrońca przeszedł istną metamorfozę – od obiektu drwin do jednego z lepszych defensorów na Starym Kontynencie. Wczorajszego wieczoru, po 7 latach wspólnych sesji, motywator personalny ogłosił koniec współpracy z piłkarzem Starej Damy: “Po siedmiu latach pracy zwieńczonej sukcesami zakończyłem przygodę z trenowaniem Leo Bonucciego. Rozpoczęła się ona w Treviso w momencie kryzysu, zaś kończy teraz, na poziomie top playera. Bardzo dziękuję mu za wiarę we mnie i w moje metody pracy” – napisał Ferrarini na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Media spekulują, iż nieoficjalnym powodem rozstania były coraz większe nieporozumienia pomiędzy dżentelmenami.

Zobacz także:
Osobisty trener o metodach pracy Bonucciego

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
27
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: