Vazquez: Chcę do lepszego klubu. Zamparini: Za rok.

Pomimo dwóch stanowczych komunikatów Palermo, wciąż mówi się o zainteresowaniu Juventusu Franco Vazquezem (na zdjęciu). Sam zawodnik nie ukrywa, że chciałby zmienić klub. “Zawsze chcę podnosić sobie poprzeczkę i sprawdzać moje możliwości. Dlatego chciałbym dołączyć do bardziej prestiżowego klubu, drużyny walczącej o większe cele” – powiedział na antenie argentyńskiego radia. Maurizio Zamparini przyznaje, że może zatrzymać piłkarza tylko na rok. “Kiedy ktoś oferuje Vazquezowi 2 miliony na sezon, gracz zaczyna wywierać na mnie presję. Tak jak mówiłem, sprzedam go za rok“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: