Garcia: Nowy Juventus jest drużyną z topu

Rudi Garcia rozmawiał z dziennikarzami na konferencji prasowej przed meczem z Juventusem. Trenera Romy cytuje TuttoJuve. “Mercato nie powinno wpływać na postawę zawodników. Rynek zamyka się w poniedziałek wieczorem i klub będzie pracował do tego czasu. Skupiam się na zawodników, których mam w tej chwili w kadrze. W porównaniu z meczem w Weronie, chcę zobaczyć szybsze tempo. Nowy Juventus? Kupili Dybalę, Mandżukicia, Sandro czy Khedirę. To wciąż zespół na najwyższym poziomie. W tym momencie jeszcze żadna drużyna nie jest w pełni gotowa. Pracujemy nad zbliżeniem się do naszych 100%. Rzadko gra się taki mecz już w drugiej kolejce. Musimy wykorzystać przewagę własnego boiska. Jesteśmy ambitni i zrobimy wszystko, żeby zgarnąć trzy punkty. De Rossi miał problem z kostką i dlatego nie zagrał 90 minut w Weronie, ale teraz już jest w porządku. Maicon wraca po kontuzji. Powołani są wszyscy poza Strootmanem i Ruedigerem“.

Pytany o falstart Juventusu, szkoleniowiec Romy odparł: “Każdy zespół będzie miał czas na udowodnienie swojej wartości. Ja mogę mówić o Romie. Juventus to ekipa z topu i musimy dać z siebie maksimum, żeby wygrać. Totti i Dżeko mogą grać razem zarówno w parze, jak i trójce z przodu. To proste“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: