Allegri: Zbyt bojaźliwie

Graliśmy zbyt bojaźliwie. Zareagowaliśmy odpowiednio dopiero po stracie bramki. Paradoksalnie, reakcja po golu Pjanicia było lepsza niż tydzień temu. Rozumiem, że przegranie dwóch meczów jest frustrujące, zwłaszcza w Juventusie, ale taka jest piłka” – powiedział po spotkaniu z Romą Massimiliano Allegri (na zdjęciu) reporterom Sky SportSport Mediaset. “Pogba grał zbyt nerwowo? Nie, to niezwykły piłkarz, który cały czas się rozwija i przeżywa okres zmian. Ma 22 lata, ale wszyscy traktują go jakby miał przynajmniej 30. On wie, co ma robić na boisku, jak ma grać. Zobaczymy co wydarzy się jutro, poczekamy na powroty kontuzjowanych. Marchisio będzie gotowy, Morata czuje się lepiej. Jutro wreszcie koniec mercato i będę miał zdefiniowaną drużynę. Wtedy mogę skupić się na pracy z tymi piłkarzami. Musimy zmienić kilka rzeczy w naszej grze, wyłapać błędy i się poprawić. Nie lubię użalania się nad sobą. Nie wiem, kto jutro dołączy. Draxler nie przybył, bo Schalke i piłkarz się wycofali. Rynek rządzi się swoimi prawami, zobaczymy co klub będzie w stanie zrobić“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: