Draxler: Bundesliga lepsza do rozwoju

Julian Draxler (na zdjęciu) wolał pozostać w Niemczech, niż spróbować swoich sił w innej lidze. “Myślę, że mogę się bardziej rozwinąć w Niemczech, niż we Włoszech. Bundesliga to środowisko, które już dobrze znam. Schalke zawsze będzie moim domem, ale coś się zmieniło i ta zmiana może mi wyjść tylko na dobre. Wybrałem Wolfsburg, bo jestem pewien, że mogę się bardziej rozwinąć w Niemczech. Nie znam Serie A” – powiedział 21-letni Niemiec na swojej prezentacji w nowym klubie.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: