Lemina: Podziwiałem Juventus od dziecka

Swoje pierwsze spotkanie z mediami odbył dziś Mario Lemina (na zdjęciu). “Juventus to ogromny klub z tradycją zwyciężania, więc kiedy tylko usłyszałem o ich zainteresowaniu, nie mogłem myśleć o niczym innym. To klub, który podziwiałem już jako dziecko i jestem zaszczycony dołączeniem do niego. Nie mam problemu z grą bardziej z przodu, jak na tyłach. W Marsylii czasami grywałem w trójce obrońców, więc dla dobra drużyny można mnie ustawić gdziekolwiek. Chciałbym podziękować za to mojemu wcześniejszemu trenerowi, Marcelo Bielsie. Moja ulubiona pozycja na boisku to środek pola, gdzie mogę dyktować tempo gry i mieć duży wpływ na mecz, ale chciałbym po prostu grać i rozwijać się, tak jak to będzie możliwe“.

Lemina jest wielkim fanem Pavla Nedveda. “Prawdziwy mistrz, który zawsze zostawiał serce na boisku. Staram się go naśladować pod tym względem“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: