Coman: Cieszę się, że grałem we Włoszech

Kingsley Coman (na zdjęciu) pod koniec tegorocznego letniego mercato opuścił Juventus na rzecz Bayernu Monachium, w którym jak dotąd udało mu się zdobyć dwie bramki. W ostatnim wywiadzie 19-letni Francuz przyznał, dlaczego zdecydował przenieść się do drużyny mistrza Niemiec. “Opuściłem Turyn, by mieć możliwość gry w drużynie, która gra w taki sposób, jaki mi pasuje. Wiedziałem, że w Monachium będę miał więcej szans na występy w drużynie, która konsekwentnie preferuje grę, do jakiej ja jestem stworzony. Jestem szczęśliwy, że miałem okazję nosić koszulkę Juventusu, czas spędzony we Włoszech nauczył mnie dużo na temat taktyki” – powiedział wychowanek Paris Saint Germain.

www.forzaitalianfootball.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
25
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: