Rossi o sytuacji Moraty

Były napastnik Starej Damy Paolo Rossi uważa, że Alvaro Morata (na zdjęciu) powinien zostać w Juventusie. Hiszpański snajper dołączył do ekipy Bianconerich w lipcu 2014 roku, jednakże Królewscy tego lub przyszłego lata mogą aktywować zawartą w umowie klauzulę jego wykupu. “On jest technicznie kompletnym napastnikiem” – rozpoczął swoją wypowiedź zdobywca Pucharu Świata z 1982 roku. “Pomimo swojego wieku potrafi zachować trzeźwość umysłu podczas kluczowych meczów. Jest wart każdego centa w swej 35-cio milionowej klauzuli. Jest silny psychicznie, wie czego chce i ma ambicje by stać się numerem jeden. On jak i Dybala są może zbyt egoistyczni, jednakże jest to typowa cecha dla napastnika. Jego powrót do Madrytu? Nie sądzę, że byłby tam bohaterem” – zakończył. Rossi podczas swojej kariery spędził cztery sezony w Juventusie zdobywając z nim dwa Scudetti i Puchar Europy.

www.football-italia.net

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
3
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: