Dybala odpłaca się Allegriemu za zaufanie

Juventus wygrywa w prestiżowym spotkaniu przeciwko Milanowi 1-0. Strzelcem jedynego gola okazał się Paulo Dybala (na zdjęciu), dla którego było to już szóste trafienie w rozgrywkach Serie A. Dzięki bramce Argentyńczyka Juventus odnotowuje trzecie zwycięstwo z rzędu i przeskakuje w tabeli drużynę z Mediolanu. Zaraz po zakończonym meczu wypowiedział się sam bohater wczorajszego spotkania. “Myślę, że cała drużyna przyczyniła się do tego zwycięstwa. Zrobiliśmy po prostu to o co prosił nas Massimiliano Allegri. Oczywiście, że jestem zadowolony z faktu, iż trener ma do mnie zaufanie. Każdy z nas chce grać, ale to trener decyduje kto jest desygnowany do pierwszego składu. Każda osoba w Juventusie pomaga mi w procesie mojego rozwoju. Staram dawać z siebie co raz to więcej“.

Reprezentant Argentyny został również poproszony o komentarz w sprawie niedawnych zamachów w Paryżu. “Kiedy to wszystko się działo byłem w Argentynie. O wszystkim dowiedziałem się od Paula Pogby. Poczułem ogromny smutek i liczę, że tego typu zdarzenia już nigdy więcej nie będą miały miejsca“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
13
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: