Wymiana na linii Juve – City?

Środowe spotkanie Ligi Mistrzów było nie tylko okazją dla piłkarzy Massimiliano Allegriego do zmierzenia się z silnym rywalem, ale także dało możliwość spotkania się włodarzy obu klubów w celu omówienia wspólnych interesów na rynku transferowym. La Gazzetta dello Sport donosi, że Manchester City pytał Juventus o Alexa Sandro i Paula Pogbę, natomiast Giuseppe Marotta wyraził zainteresowanie Sergio Aguero (na zdjęciu), którego chciał sprowadzić z Atletico Madryt już w 2011 roku, jednak wtedy konkretniejszą ofertę hiszpańskiemu klubowi przedstawili włodarze City i piłkarz ostatecznie trafił do drużyny Obywateli. Na przeprowadzenie poważniejszej transakcji pomiędzy Juventusem a Manchesterem trzeba jednak poczekać prawdopodobnie do zakończenia obecnego sezonu.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
35 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
35
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: