Llorente: Będziemy mieli swoje okazje

Fernando Llorente (na zdjęciu) w poprzednim sezonie grał w barwach Juventusu, a dziś jest piłkarzem klubu z Andaluzji. Dzień przed spotkaniem w ramach piłkarskiej Ligi Mistrzów Fernando odpowiadał na pytania dziennikarzy zebranych na konferencji prasowej.

Hiszpański napastnik rozpoczął swoją wypowiedź na temat jutrzejszego meczu pomiędzy Starą Damą, a Sevillą. “To będzie coś wyjątkowego. Po pierwsze ze względu na wagę spotkania. Cały czas liczymy na zajęcie trzeciego miejsca w grupie i uczestnictwo w kolejnej fazie Ligi Europy. Ponadto spotkam się po drugiej stronie barykady z moimi przyjaciółmi. Ledwie trzy miesiące temu trenowaliśmy razem. To były cudowne dwa lata z którymi wiąże ogromny sentyment. Brakuje mi również Turynu. Bycie częścią tego zespołu to było coś niewiarygodnego. To jedna z najważniejszych drużyn na Starym Kontynencie“.

Llorente odpowiadał również na pytania związane z obecnym Juventusem. “Morata to świetny piłkarz. Obecnie nie znajduje się w wielkiej formie, ale wiem, że chciałby na pewno więcej grać. Musi mocno pracować każdego dnia, a wtedy okazje na przełamanie nadejdą. Dybala? Kiedy tylko go zobaczyłem widziałem w tym młodym człowieku ogromny talent. Nie ma jeszcze takiego doświadczenia jak Tevez, ale ma argumenty, by zrobić równie spektakularną karierę. Defensywa Juventusu? To był zawsze monolit i mocny punkt tej drużyny. Ale wierzę, że jutro Sevilla będzie miała swoje okazje“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
20 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
20
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: