Llorente: Cieszę się z gola, choć szkoda mi Juve

Dla nas ten mecz był jak finał” – powiedział po ostatnim gwizdku arbitra Fernando Llorente (na zdjęciu, po lewej) na antenie SportMediaset. “Pokazaliśmy poziom tej drużyny i cieszymy się, że zagramy w Lidze Europy. Walczyliśmy i udało się strzelić gola, który przedłuża naszą przygodę w pucharach. Jestem zadowolony z bramki, ale szkoda mi Juventusu. To był mój najważniejszy wieczór w Sevilli. Miałem problemy z odnalezieniem dobrej formy, jest duża rywalizacja o miejsce w składzie. Teraz czuję się znacznie lepiej i chcę dalej pomagać drużynie. Życzę Juve jak najlepiej, oby od tej pory wygrali wszystkie mecze w Lidze Mistrzów“.

Il Re Leone nie uniknął pytań o Alvaro Moratę, który zmarnował kilka dogodnych sytuacji do strzelenia gola. “Musi zachować spokój i być pewnym swoich doskonałych umiejętności. Nie powinno się stwarzać zbyt dużej presji wokół niego. Potrzebuje pewności siebie i szansy na pokazanie, na co go stać“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: