Pogba: Nie graliśmy tak źle

Paul Pogba (na zdjęciu) po wczorajszym meczu z Sevillą stwierdził, że obwinianie pojedynczych graczy za porażkę jest niesprawiedliwie, a drużyna mogła pokusić się o lepszy rezultat. “Przyjechaliśmy tutaj z zamiarem zwycięstwa, jednak przegraliśmy. Najważniejszą rzeczą jest to, że jesteśmy nadal w rozgrywkach, teraz poczekamy i zobaczymy na kogo trafimy w najlepszej szesnastce. Zawsze gramy jako drużyna i wygrywanie lub przegrywanie to coś więcej niż występ dwóch piłkarzy. Alvaro i ja dajemy z siebie wszystko dla tej koszulki, lecz akceptujemy nasze rezultaty jako grupa, pozytywne lub nie. Widzę ten występ w ten sam sposób jak reszta grupy, nie wygraliśmy meczu, jednak ogólnie nie zagraliśmy źle. Próbowaliśmy kilku różnych rzeczy na boisku, lecz zawsze możemy być lepsi niż to, co pokazaliśmy dzisiaj“.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: