Moratti: Boję się Juventusu

O szansach Interu na zdobycie scudetto wypowiedział się ostatnio Massimo Moratti (na zdjęciu). Były prezes Interu w rozmowie z La Gazzetta dello Sport przyznał, że ze wszystkich ligowych przeciwników najbardziej obawia się Starej Damy.

Moratti podkreślał, że wolałby aby mecz Juventusu z Fiorentiną zakończył się remisem: “To Bianconerich obawiam się najbardziej, szczególnie że w rundzie rewanżowej większość spotkań rozegrają na własnym terenie. To nie tak, że inni sobie odpuszczą, ale Juve ma silny skład i jest przyzwyczajone do zwyciężania. Na początku wyraźnie im nie szło, ale od kiedy wrócili do formy są bardzo groźni.

Moratti nie jest przekonany, że gra w Lidze Mistrzów osłabi Juventus w Serie A: “Pamiętajmy, że nasze największe sukcesy odnosiliśmy wygrywając jednocześnie w trzech rozgrywkach. Dla Juve losowanie nie było zbyt łaskawe, ale nie spisywałbym ich zbyt łatwo na straty“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
19
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: