Juventus lipcem zawita do Australii

Kalendarz podpowiada nam, że jest dopiero połowa grudnia, ale sternicy Bianconerich już wyjaśniają plany na lato. W lipcu przyszłego roku Juventus powróci do Australii w ramach International Champions Cup. Turniej będzie miał miejsce w Melbourne, a Stara Dama zmierzy się z miejscową drużyną Victory oraz londyńskim Tottenhamem. Mecze zaplanowane są na 23 i 26 lipca. Australijska wyprawa będzie świetną okazją do promocji klubu i zyskania nowych fanów na innym kontynencie. Przypomnijmy, że Juventus powróci do Australii po dwóch latach. Latem 2014 roku klub ze stolicy Piemontu rozegrał towarzyskie spotkanie z drużyną gwiazd A-League w Sydney.

www.juventus.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: