Bonucci: Napoli największym rywalem

Na łamach dzisiejszego wydania turyńskiego Tuttosport przeczytać możemy rozmowę z Leonardo Bonuccim (na zdjęciu). Obrońca Starej Damy opowiada o zaciętej walce, która towarzyszy nam w tym sezonie w wyścigu po scudetto. “Czy przeciwnicy w tym roku są groźniejsi? Ten sezon pozostanie otwarty do samego końca. W październiku mówiono, że Juventus nie będzie w stanie obronić mistrzostwa. Dzisiaj już nikt takich deklaracji nie składa. Chcemy przejść do historii i zdobyć z tym klubem piąte scudetto z rzędu. Kogo obawiam się najbardziej? Jeśli mam używać konkretów to powiem, że Napoli. Mają niesamowitą broń w postaci Higuaina“.

Reprezentant Włoch został również poproszony o komentarz na temat szans Juventusu w starciu z Bayernem Monachium. “Jestem przekonany, że żaden człowiek związany z Bayernem nie skakał z radości kiedy okazało się, że los skrzyżował obie ekipy już na takim etapie rozgrywek. Gdzieś w nas musi istnieć pewna samoświadomość, że jesteśmy w stanie zagrać na maksimum naszych możliwości. Zachowując oczywiście przy tym pełen szacunek dla rywala, ale i nie okazując żadnego lęku“. – zakończył środkowy obrońca.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: