Zieliński chciałby przejść do Juve

Piotr Zieliński (na zdjęciu) jest polskim piłkarzem występującym na pozycji pomocnika w Empoli. 21-latek gra jednak w drużynie z Toskanii tylko na wypożyczeniu z Udinese Calcio. W ostatnim wywiadzie udzielonym La Gazzetta dello Sport piłkarz wypowiedział się na temat swojej przyszłości. “Chcę dojść w mojej karierze do najwyższego poziomu. Moja najbliższa przyszłość to Udinese, ale tutaj w Empoli znalazłem świetne otoczenie i nie myślę teraz o przyszłości. W mojej głowie są tylko 3 punkty z Milanem i możemy tego dokonać. Ja w jednym z wielkich klubów? Chciałbym przejść do Juventusu lub Romy. Cieszę się również z zainteresowania moją osobą Napoli“. Zieliński jest w tym sezonie zawodnikiem wyjściowej jedenastki Empoli. Zaliczył dla tego klubu 18 występów i strzelił jedną bramkę.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
34
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: