Mandżukić i Asamoah z urazami

Juventus nie bez szwanku wychodzi po efektownym zwycięstwie 3-0 nad Interem w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Włoch. Jak się okazało zarówno Mario Mandżukić (na zdjęciu) jak i Kwadwo Asamoah narzekają na pewne dolegliwości. W przypadku Chorwata ponownie chodzi o lewą łydkę, która dokuczała już napastnikowi na przełomie grudnia i stycznia po ligowym mecz z Carpi. Asamoah natomiast uskarża się na ból w prawym udzie. Już jutro obaj zawodnicy zostaną poddani szczegółowym badaniom, które powinny określić jak poważne są to uszkodzenia. Piłkarze nie pojawili się dzisiaj na treningu i na ten moment ich występ przeciwko Chievo jest mocno wątpliwy.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: