Mandżukić: Będę największym kibicem

Mario Mandżukić (na zdjęciu) nie jest zachwycony faktem, że czeka go kilkutygodniowy odpoczynek akurat w takim terminie.

Na swoim profilu w serwisie Instagram Chorwat podkreślił, że zależy mu na jak najszybszym powrocie do zdrowia: “Jestem wykluczony z gry na trzy-cztery tygodnie ze względu na kontuzję. Dam z siebie wszystko, by przyspieszyć powrót na boisko. A w międzyczasie będę największym kibicem Juve i trzymam kciuki, że uda się podtrzymać serię zwycięstw“. Napastnik dołożył też obietnicę dla fanów: “Wrócę jeszcze silniejszy niż wcześniej“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: