Sarri: Graliśmy jak równy z równym

Maurizio Sarri (na zdjęciu) jest rozczarowany wynikiem, ale zadowolony z postawy swoich podopiecznych. “Czego zabrakło? Zawsze można zrobić coś więcej. Obrona była znakomita i jedna sytuacja nie może mieć wpływu na końcową ocenę. Osiem miesięcy temu Napoli traciło do Juve 24 punkty. Dziś graliśmy jak równy z równym. Czegoś zabrakło w ofensywie, ale liczę, że wyciągniemy pozytywne wnioski po tym meczu. Trzeba skupić się na dobrych 93 minutach, a nie jednym rykoszecie“.

Teraz piłkarze są na siebie źli, że przegrali mecz, w którym nie byli słabsi, ale od jutra na spokojnie możemy iść przed siebie. Schlebia nam fakt, że mogliśmy przyjechać do Turynu i grać bez kompleksów z tak silnym Juve. Oni są na innym poziomie. To jeden z najsilniejszych zespołów w Europie. Szkoda takiego pecha w samej końcówce. Zobaczymy, czy w przyszłości szczęście będzie po naszej stronie“.

www.tuttojuve.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: