Guardiola: To dla mnie dość niespotykane

Już w następnym tygodniu na Juventus Stadium zawita Bayern Monachium, który w ostatnim czasie boryka się z plagą kontuzji w defensywie. Z gry wypadli Jerome Boateng, Javi Martinez, a ostatnio Holger Badstuber. Taką sytuacją zaniepokojony jest szkoleniowiec Bawarczyków Pep Guardiola (na zdjęciu), który przyznaje, że niezbyt często spotykał się z taką sytuacją w swojej karierze.

Juventus to jeden z najsilniejszych klubów w Europie i niestety będziemy musieli stawić im czoła w wyjątkowym momencie. W dwóch ostatnich ligowych spotkaniach musieliśmy sobie radzić bez środkowych obrońców. To dla mnie dość niespotykana sytuacja w mojej karierze. Mam nadzieję, że przeciwko Juve będę mógł przetasować karty w obronie, jednak jakich zmian bym nie dokonał ciężko będzie grać bez nominalnych środkowych obrońców. Mimo to duch drużyny jest najważniejszy w tym momencie” – powiedział Guardiola.

www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
21
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: