Vidal: Brakuje mi Juventusu

Na cztery dni przed spotkaniem 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem, a Bayernem wypowiedział się zawodnik, który łączy obie drużyny. Arturo Vidal (na zdjęciu) sezon temu zaliczał świetnie występy w tych elitarnych rozgrywkach jeszcze w koszulce Bianconerich, docierając do samego finału. Dziś Chilijczyk ubiera koszulkę klubu z Bawarii i opowiada o swoich uczuciach, które towarzyszą mu w ostatnich dniach. “To będzie dziwny mecz. W Turynie przeżyłem fantastyczne lata mojej kariery. Cały czas mam świetne stosunki z wszystkimi moimi kolegami z Juve. Mimo to liczę na awans do ćwierćfinału z Bayernem“.

Muszę przyznać, że brakuje mi Juventusu. To były intensywne cztery lata w których dojrzało pewne uczucie między mną, a kibicami Starej Damy. Tęsknię oczywiście za kolegami z boiska. Na pewno cieszę się, że będę miał okazję ich zobaczyć“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
24 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
24
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: