Bonucci: Sami sobie komplikujemy życie

Juventus zafundował swoim kibicom kolejną dawkę emocji. Po tym jak gracze Maxa Allegriego pewnie wygrali z Interem w Turynie 3-0, dzisiaj Stara Dama dopiero po serii rzutów karnych zapewnia sobie awans do finału Pucharu Włoch. Zaraz po zakończeniu meczu wypowiedział się dzisiejszy kapitan – Leonardo Bonucci (na zdjęciu). “Sami sobie skomplikowaliśmy życie. Dzisiaj zagraliśmy najgorszy mecz od momentu kiedy zakładam koszulkę Juventusu. Nie przechodzi mi to łatwo przez gardło, ale to prawda. Źle podeszliśmy do tego spotkania, nasza postawa była karygodna. Inter przecież nie miał nic do stracenia“.

Mój występ z opaską kapitana chciałbym zadedykować Priemario Morosiniemu i jego fundacji. Już wkrótce miną cztery lata kiedy nie ma go pośród nas” – zakończył włoski obrońca.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: