Barzagli po meczu z Atalantą

Dzisiejszą wygraną nad Atalantą skomentował Andrea Barzagli (na zdjęciu). Piłkarz strzelił bramkę dla Juventusu po prawie czterech latach przerwy. “Musimy twardo stąpać po ziemi i nadal dawać z siebie 100% w każdym meczu w którym gramy. Do tej pory spisywaliśmy się dobrze, jednak nie osiągnęliśmy niczego, chyba, że będziemy na górze tabeli na końcu sezonu. Od teraz, wszystkie spotkania są bardzo trudne, dlatego musimy mieć odpowiednie podejście cały czas, to jest coś, co jest pewien, że zrobimy. Dzisiejsze zwycięstwo było kluczowe. Graliśmy dobrze w pierwszej połowie, lecz po przerwie trochę straciliśmy kontrolę nad meczem. Można było się tego spodziewać, po ogromnej ilości gier jakie mieliśmy ostatnio do rozegrania. Ogólnie rzecz biorąc musimy być zadowoleni ze zwycięstwa” – powiedział 35-letni obrońca.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
10
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: