Juventus ponownie po Benatię

Spekuluje się, że Juventus zamierza wyłożyć 30 milionów euro za obrońcę Bayernu Monachium Medhiego Benatię (na zdjęciu). Jak twierdzi Sport Mediaset Premium, celem Bianconerich na kolejny sezon jest wzmocnienie swojej linii obrony doświadczonym zawodnikiem. Nie jest to pierwszy raz kiedy Marokańczyk jest łączony z Turynem, znajdował się na celowniku Starej Damy poprzedniego lata oraz podczas ostatniego zimowego okienka transferowego. Obrońca przyznał, że byłby szczęśliwy mogąc powrócić na włoskie boiska, które opuścił w sierpniu 2014 roku przechodząc z Romy do Bayernu za 28 milionów euro. 28-latek może grać zarówno w trzy jak i czteroosobowej formacji defensywnej. Defensor nie potrafił na stałe wywalczyć miejsca w pierwszym składzie drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę – na boiskach Bundesligi rozegrał łącznie 23 mecze, z czego 8 w trwającym sezonie naznaczonym dwoma długimi kontuzjami.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
26 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
26
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: