Dybala: Ważne trzy punkty

Paulo Dybala (na zdjęciu) strzelił jedyną bramkę we wczorajszym meczu w Turynie. Trafienie 22-letniego Argentyńczyka zapewniło zwycięstwo drużynie Bianconerich. “To był szybki ruch do bramki, pracowaliśmy nad tym ciężko. Nie przyjąłem dobrze piłki, ale naprawiłem to na końcu. Nie jestem pewien, czy był to mój najlepszy gol dla klubu, ale na pewno bardzo ważny. Sassuolo pokazało wszystkim jak dobrzy są w tym momencie. Mają znakomitego trenera i grają bardzo dobrą piłkę. W drugiej połowie straciliśmy swoją intensywność i pozwoliliśmy im wrócić do gry. Zaczęli nas mocno naciskać, jednak przetrzymaliśmy to i zdobyliśmy ważne trzy punkty. Bayern? Nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w piłce, jak i w życiu. Udowodniliśmy w poprzednich latach, że umiemy konkurować z najlepszymi w Europie. Jesteśmy w dobrej formie i nie boimy się wyjazdu do Niemiec” – powiedział napastnik Starej Damy w pomeczowym wywiadzie.

www.juventus.com
www.gazzetta.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: