Khedira: Australia? Dlaczego nie?

Sami Khedira (na zdjęciu) nie wyklucza, że w przyszłości może spróbować swoich sił w MLS lub A-League, ale jednocześnie zaznacza: “Chcę grać jeszcze przez kilka lat w Europie“.

Pod koniec lipca w Australii odbędzie się towarzyski turniej International Champions Cup, w którym wystąpią drużyny: Juventusu, Tottenhamu, Atletico Madryt oraz Melbourne Victory. W związku z tym wydarzeniem, zawodnik Bianconerich został zapytany o to czy rozważa przeniesienie się na antypody. “Dużo myślę o swoim życiu, ponieważ sądzę, że ważne jest nie tylko, aby myśleć o teraźniejszości, ale aby myśleć o przyszłości, jaki rodzaj pracy chciałbyś wykonywać i jakie doświadczenia zdobywać“. Pomocnika Juventusu cytuje Herald Sun. “Z całą pewnością amerykańska i australijska piłka nożna została poprawiona, więc dlaczego nie?“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: