Isco: Jestem szczęśliwy w Realu

Francisco Roman Alarcon Suarez, bardziej znany jako Isco (na zdjęciu) jest regularnie łączony z przejściem do Juventusu. Po wczorajszym meczu Hiszpanii z Rumunią, pomocnik Realu Madryt zapytany o transfer do Starej Damy, uciął plotki na temat swojego przejścia do drużyny mistrza Włoch. “Jestem szczęśliwy w Madrycie i chcę wypełnić dwa lata pozostałego kontraktu. Musimy obronić się przed Barceloną po złym wrażeniu, jakie sprawiliśmy na Bernabeu. Dam z siebie wszystko, nie grałem dużo, ale nie czuję się znużony. Wygrana na Camp Nou znacznie pobudziłaby morale. To jest bardzo trudny sezon i nie sądzę, że wszystko jest winą Jamesa lub moją. Musimy zadbać, żeby nikt o nas nie zapomniał. Wciąż żyjemy i jesteśmy jedną z drużyn, która może wygrać Ligę Mistrzów” – powiedział Hiszpan w wywiadzie dla Cadena Cope.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: