Zlatan na dopingu?

Zlatan Ibrahimović na dopingu za gry w Juventusie? Takie sensacyjne informacje obiegły dzisiaj piłkarski świat. Wszystko przez wypowiedź szwedzkiego trenera przygotowania fizycznego, który stwierdził, że tylko doping mógł sprawić, że Zlatan przez 6 miesięcy grania w Turynie przytył aż 10 kilogramów. Na ripostę ze strony agenta Ibry – Mino Raioli (na zdjęciu) – długo nie trzeba było czekać. “W tamtym czasie Juventus był zawsze pod kontrolą. A Zlatan w szczególności. W jednym sezonie Szwed był poddawany testom na doping od 15 do 20 razy. Te wszystkie oskarżenia są żałosne. Ibra nie brał żadnych leków. On nie potrzebuje nawet aspiryny“.

Oczywiście rozmawiałem o tym ze Zlatanem. Dał jasno do zrozumienia, że tłumaczenie się z jakichś głupot to nie jego rola. Zawsze znajdą się ludzie, którzy szczerze nienawidzą osób, którym w życiu coś wyszło“.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
12
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: