Strona główna » Aktualności » Gorące powitanie we Florencji 24 kwietnia 2016, 9:56 | redaktor: Łukasz Siewierski | 11 Gorące powitanie we Florencji Wczoraj na lotnisku Peretola nieopodal Florencji, Bianconeri zostali gorąco przywitani przez grupę około 200 tifosich. Aby dostać się do klubowego autokaru, zawodnicy i dyrektorzy Juventusu musieli przebić się przez rozentuzjazmowany tłum. Dziś na Artemio Franchi swoich idoli wspierać będzie 2,5 tysiąca kibiców Starej Damy. www.tuttojuve.com Nawigacja po artykułach Buffon: Chcę szóstego MundialuJuventus kupił Andre Gomesa? Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Subskrybuj Zaloguj Powiadom o nowych dalszych komentarzach nowych odpowiedziach na moje komentarze Zaloguj się aby komentować 11 komentarzy oceniany najnowszy najstarszy Pokaż więcej komentarzy