Lichtsteiner na temat Scudetto

Stephan Lichtsteiner (na zdjęciu) podzielił się z dziennikarzami Sky Sport przemyśleniami na temat wygranego mistrzostwa i całego sezonu. “To scudetto jest podobne do tego pierwszego, chociaż trzeba przyznać, że od tamtego czasu wiele się zmieniło. Po zwycięstwie z Fiorentiną byliśmy już pewni mistrzostwa, jednak już po meczu z Milanem byliśmy mniej więcej przekonani o końcowym triumfie. Wiedzieliśmy, że Napoli się nie podda, ale od początku do końca byliśmy optymistami, mimo że nigdy nie możesz być w 100 % pewny, tak długo dopóki istnieją matematyczne szanse. Zawsze mieliśmy bardzo silnych rywali. Myślę tu szczególnie o Napoli z tego sezonu. Na myśl przychodzi mi również niebezpieczna Roma (z sezonu 2013/2014 przyp. red.), której pewni pokonania byliśmy, zdobywając dopiero 102 punkty. Wszystko zależy wyłącznie od nas samych, nie musimy zwracać uwagi na inne drużyny. Napoli i Roma będą mocne również w przyszłym roku, tak jak Inter i Milan, które powrócą jeszcze silniejsze“. Na koniec były gracz Lazio został zapytany o to, kto najbardziej świętował w Vinovo? “Każdy po trochu. Wszyscy byliśmy szczęśliwi. Później mogliście oczywiście zobaczyć upadek Paula Pogby. Wtedy właśnie możecie mniej więcej zrozumieć, czym jest sukces“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: