Benatia: Jeśli będzie trzeba, to odejdę

Kilka dni temu Borussia Dortmund ogłosiła na swojej stronie internetowej, że ich obrońca Mats Hummels poprosił o transfer do Bayernu Monachium. Zdaniem włoskich mediów, ta informacja wiąże się z odejściem Medhiego Benatii (na zdjęciu) do jednego z klubów Serie A, wśród których najczęściej wymienia się tutaj Juventus. Piłkarz wypowiedział się o spekulacjach na swój temat w wywiadzie dla Sky Sport Italia. “Hummels? To świetny zawodnik i byłby tutaj mile widziany. W moim przypadku, jeśli będę musiał opuścić Bayern po zakończeniu sezonu, wtedy to zrobię. Nie będę robił tak jak kierownictwo, które rozmawia o plotkach transferowych przed ważnym meczem w półfinale Ligi Mistrzów. Myślę tylko o jak najlepszym zakończeniu sezonu i chcę przeżyć wielkie emocje. Mówię o Lidze Mistrzów, Bundeslidze i Pucharze Niemiec. To ważne w karierze zawodnika, by żyć takimi momentami“. Benatia jest silnie łączony z powrotem do Włoch i wypożyczeniem do Juventusu, na rozwój sytuacji w sprawie jego transferu będzie trzeba jednak zapewne poczekać do rozpoczęcia letniego mercato.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
11
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: