Buffon: Chcę wygrać Ligę Mistrzów

Kapitan Juventusu Gianluigi Buffon (na zdjęciu), wypowiedział się na temat swojego pragnienia zwycięstwa w Lidze Mistrzów, oraz planów po zakończeniu kariery. Mimo trzydziestu ośmiu lat na karku, popularny Gigi cały czas jest w świetnej w formie i zamierza kontynuować grę aż do czterdziestego roku życia. “Czas na przyjmowanie indywidualnych nagród już minął. Teraz myślę co jest najlepsze dla mojego klubu i kraju” – powiedział Buffon dla TG1. “Moje polowanie na Ligę Mistrzów wciąż trwa. Pozostały mi dwa lata a więc dwie szanse. Wiedząc, że nie mam ich wiele, musimy być pewni, że będziemy zdolni do wszelkich poświęceń“. Niedawno legendarny bramkarz przyznał, że chciałby pobić rekord w ilości rozegranych Mundiali udając na turniej w Rosji w 2018 roku. Co jednak Gigi chciałby robić później? “Moją przyszłość widzę bardziej w dyrektorskiej roli niż trenerskiej. Funkcja trenera jest bardzo ryzykowna, bardzo szybko możesz znaleźć się na samym dole. Moja kariera trwa już ponad dwadzieścia lat i myślę, że droga dyrektorska jest dla mnie lepszą opcją” – zakończył włoski Superman.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: