Lemina: Z Juventusem po Ligę Mistrzów

Mario Lemina (na zdjęciu), który niedawno stał się pełnoprawnym graczem Juventusu, postanowił podzielić się swoimi przemysleniami z dziennikarzami Sky Sport Italia. “Jestem szczęśliwy, że klub pokłada we mnie wiarę. W tym sezonie miałem problemy z kontuzjami, ale dzięki wsparciu klubu udało mi się je wszystkie przezwyciężyć. Jestem zadowolony ze swoich występów, drużyna bardzo mnie wspierała. Mogę przyjąć każdą rolę na boisku jaką wyznaczy mi trener, zawsze daję z siebie wszystko aby udowodnić, że mogę grać na różnych pozycjach. W tym otoczeniu musisz pracować bardzo ciężko. Juventus to bardzo rygorystyczny klub, tak więc jest tu wielki nacisk na to jak pracujesz i jak przygotowujesz się do meczów“. Następnie Gabończyk wypowiedział się na temat swoich kolegów z zespołu. “Jestem tutaj szczęśliwy i dogaduję się ze wszystkimi. Oczywiście najlepsze relacje mam z Paulem Pogbą i Patricem Evrą ponieważ mówią po francusku. Gdybym miał wskazać gracza, który zrobił na mnie największe wrażenie, byłby to Gianluigi Buffon. Posiada niezwykłą umiejętność powodowania u innych pewności siebie“. Na koniec pomocnik powiedział parę słów na temat swojej przyszłości związanej ze Starą Damą. “Mam nadzieję odgrywać tu w przyszłości ważną rolę. Moim marzeniem jest wygranie z Juventusem Ligi Mistrzów. Rok temu było blisko, w tym sezonie mieliśmy trochę pecha w konfrontacji z tak świetną drużyną jak Bayern“.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
18
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: