Nainggolan: Nigdy tego nie zrobię

Zagęszcza się atmosfera wokół Miralema Pijanicia. Po tym, jak w prasie pojawiły się informacje o możliwe przeprowadzce do Juventusu, zawodnik znalazł się w ogniu krytyki nie tylko kibiców, ale i kolegów z drużyny. Mocnych słów w kierunku Bośniaka użył Radja Nainggolan (na zdjęciu). “Powiedziałem mu, że jeśli to zrobi, to nie musi się już więcej do mnie odzywać” – powiedział reprezentant Belgii.

Nainggolan przyznał również, że on sam nigdy nie przeniósłby się do zespołu Starej Damy. “Ja w Juventusie? Nigdy tego nie zrobię, mówiłem już o tym z 10 razy. Jestem szczęśliwy w Romie i chce tu zostać. Nie mam w tym temacie nic więcej do dodania” – zapewnił. Negocjacje w sprawie Pjanicia trwają.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
28
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: