Sabatini o klauzuli Pjanicia

Klauzula odejścia Miralema Pjanicia (na zdjęciu) i ruchy Juventusu mające doprowadzić do transferu Bośniaka to ostatnio we Włoszech bardzo gorący temat. Dziennikarze poprosili o jego skomentowanie dyrektora Romy Waltera Sabatiniego: “Ta sytuacja jest w całkowitym bezruchu. Nie chcemy podejmować negocjacji, on odejdzie jedynie w wypadku zapłaty klauzuli. Jesteśmy w tej sytuacji pasywnymi świadkami. Nie rozmawiałem z piłkarzem o możliwym transferze do Juventusu. Jeśli ktoś go chce, musi zapłacić klauzulę – my nie chcemy podejmować żadnych kroków. Czytałem o możliwości włączenia w ten transfer różnych piłkarzy na wymianę – nie ma w tym żadnej prawdy. W każdym razie ocena takich kwestii należeć będzie do Romy“.

www.gianlucadimarzio.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
4
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: