Dybala: Najlepszy gol przeciwko Sassuolo

W rozmowie z żurnalistami argentyńskiego dziennika La Nacion Paulo Dybala (na zdjęciu) odpowiedział na pytania dotyczące minionego sezonu. “Najładniejszy gol? To nie jest proste. Jest wiele trafień, które mi się podobały. Z Juventusem mocno w pamięci utkwiło mi trafienie przeciwko Sassuolo” – przyznał Argentyńczyk.

Dybala opowiedział również o swoich idolach z dzieciństwa. “Byłem zafascynowany przede wszystkim grą Riquelme oraz Ronaldinho, który grał na tej samej pozycji, na której ja grałem w tamtym czasie. A teraz? Jak wszyscy inni, Messi” – przyznał.

W Juventusie napastnik czuje się bardzo dobrze. “Mam wielu przyjaciół w Turynie. Jesteśmy zgraną grupą i dobrze się dogadujemy. Dużo czasu spędzam z Roberto Pereyra, który jest moim rodakiem. Dobrze czuję się również w towarzystwie Paula Pogby, Alvaro Moraty czy Juana Cuadrado. We Włoszech moje życie się zmieniło i wiele się nauczyłem” – powiedział piłkarz.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
6
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: