De Ceglie najgorszym piłkarzem Ligue 1

Wychowanek Juventusu Paolo De Ceglie (na zdjęciu) spędził cały sezon na wypożyczeniu w Olympique Marsylia. Rok spędzony we Francji miał być dla Włocha czasem odbudowy. Niestety podczas minionej kampanii De Ceglie zanotował zaledwie 12 występów w koszulce drużyny z Lazurowego Wybrzeża, z czego 7 w samej Ligue 1. Zdaniem słuchaczy francuskiej rozgłośni radiowej RMC De Ceglie został uznany za najgorszego zawodnika minionego sezonu we Francji. Lewy obrońca nie miał sobie równych i zebrał aż 42 % głosów wszystkich słuchaczy w tej kategorii.

www.tuttosport.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
30 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
30
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: