Pjanić woli Barcelonę?

W dzisiejszym wydaniu Mundo Deportivo hiszpańscy dziennikarze przekonują, że Miralem Pjanić (na zdjęciu) chciałby się przenieść do Barcelony i ponownie współpracować z trenerem Luisem Enrique. Pomocnik był kluczowym zawodnikiem obecnego szkoleniowca Blaugrany, kiedy ten trenował zespół Romy.

Pjanić ma ważny kontrakt z rzymskim klubem do 2018 roku, ale klauzula w umowie dopuszcza jego wcześniejsze odejście za 38 milionów euro po 15 czerwca tego roku. Mocne zainteresowanie zawodnikiem wyraził jakiś czas temu Juventus. W ostatnim czasie do wyścigu o Bośniaka dołączyło także PSG oraz Manchester United. Zainteresowanie klubów sam zawodnik skwitował krótko: “Chcę wygrywać tytuły….

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
17 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
17
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: