Nedved: Chciałem odpocząć a tutaj…

Jak co roku od ponad dekady Pavel Nedved (na zdjęciu) odpoczywa od futbolu na Florydzie. W tym roku, ze względu na odbywający się w Stanach Zjednoczonych turniej Copa America, zamierza jednak skorzystać z okazji i wybrać się na kilka meczów.

Najważniejszym wydarzeniem piłkarskim dla Czecha na przestrzeni najbliższych dni ma być starcie Brazylii z Haiti, które rozegrane zostanie w Orlando, właśnie na Florydzie. Media włoskie z Tuttosport na czele uważają, że będzie to dla wiceprezydenta Starej Damy okazja, aby zobaczyć w akcji, a być może nawet i spotkać się z Dani Alvesem.

Sam Nedved w żartobliwy sposób odniósł się do tego, w jaki sposób spędza urlop. “To był długi i bardzo wyczerpujący sezon. Nie będzie mnie na Mistrzostwach Europy. Przyjechałem na Florydę odpocząć a tutaj… Copa America. Trzymamy jednak rękę na pulsie. We Francji będzie Fabio Paratici, z którym jestem w stałym kontakcie. Rozpoczęliśmy już rozmowy z piłkarzami, których chcielibyśmy widzieć w naszym klubie. Chcemy to robić już teraz, zanim rozpocznie się turniej, bo cena niektórych piłkarzy może się po mistrzostwach znacznie zmienić” – stwierdził.

Według włoskich dziennikarzy lista zakupów Juventusu jest już kompletna i teraz przedstawiciele Starej Damy skupiają się na negocjacjach.

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
9
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: