Juventus w lipcu w Hong Kongu

W skład przygotowań Juventusu do następnego sezonu, wejdzie towarzyskie spotkanie z drużyną South China 30 lipca. Będzie to pierwsza wizyta Starej Damy w Hong Kongu od 2008 roku. “Jesteśmy podekscytowani powrotem do Hong Kongu, szczególnie, że zagramy z tak silną drużyną jak South China. To wydarzenie będzie stanowić kolejny ważny etap naszej przedsezonowej kampanii, tworząc idealny krok po Międzynarodowym Turnieju Mistrzów w Australii. Czekamy na powrót do Hong Kongu, by sprawić radość wielu kibicom Juventusu z tego miasta. Jestem pewien, że mecz będzie ekscytujący dla lokalnych kibiców i będzie główną atrakcją ich lata” – skomentował tę informację Giorgio Ricci, jeden z dyrektorów Juventusu.

www.juventus.com

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
7
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: