Juve już po ostatnim treningu przed rewanżem

Ostatnia sesja treningowa w Vinovo przed meczem z Barceloną dobiegła końca. Z drużyną z normalnym obciążeniem trenował już Paulo Dybala (na zdjęciu), co potwierdza, że piłkarz będzie gotowy na jutrzejszą potyczkę w stolicy Katalonii. O godzinie 16:00 Bianconeri wylecą do Hiszpanii. Wieczorem zaplanowano konferencję prasową, w której wezmą udział trener Massimiliano Allegri oraz były gracz Barcy, Dani Alves.

7 komentarzy
Profesor
Profesor
7 lat temu

Musi paść jedna bramka z naszej strony w pierwszej połowie, nie ma innej opcji. FORZA JUVE!

Talent
Talent
7 lat temu

panowie jedziemy z nimi od poczatku agresywnie nie bac sie i przede wszystkim nie dac sie zepchnac do glebokiej defensywy pierwsze 15 minut barcelona napewno sie na nas rzuci przetrzymac ten okres i samemu atakowac i mamy polfinal...panowie nie zmarnujcie tego zrobcie to dla Gigiego jedziemy z nimi polfinal jest nasz wojnnnnaaaa

motorcycleboy
7 lat temu

Jestem przekonany, że Juve może obronić zaliczkę nawet broniąc się głęboko przez większość meczu. Ale po co? Lepiej zamknąć im usta bramką już w pierwszej połowie.

7 lat temu

Wszyscy sprawni, skład najmocniejszy, forma w pełni osiągnięta, nie wypada nic jak zagrać i wygrać!

Sytuacja jest super, mają przewagę, teraz wystarczy zagryźć Barcelonę, rzucić się jej do gardła, bo jak zrobi to pierwsza to nawet 3 bramki zaliczki nic nie dadzą. Trzymam jutro kciuki za naszych!

Podpora
Podpora
7 lat temu

Niby trzy bramki zaliczki, niby jest forma, niby bez kontuzji, niby jest wiara we własne możliwości ale i tak ta adrenalina pozostanie do końca meczu.

Powiem tak, jeśli Juve przejdzie teraz Barce, i Bayern odpadnie z Realem to mamy na prawdę teraz okazję do końcowego triumfu. Graliśmy dwa lata temu w finale i zasłużyliśmy sobie ciężko pracą na zwyciężenie tego turnieju. Tytuł przypieczętuje powrót do ELITY.

FJ!

RodanBejhaut
7 lat temu

Spokojnie 🙂 bez paniki i nerwów. Jutro cieszymy sie awansem 🙂
Tak jak Podpora piszesz, jesli real wygra z Bayernem to jesteśmy najmocniejsza ekipą w tym zestawieniu... chociaż po tym co widziałem w meczu Bayern-Real juz zadna ekipa nie jest nam straszna. W tym roku mamy szanse wygrac LM.

Abdul
Abdul
7 lat temu

Ja licze na to że barcelona rzuci się do walki jak kiedyś z Bayernem... dostanie jutro szybką bramkę z kontry a w tym jesteśmy mocni. I dalej już będziemy ich tylko dobijać jak oni będą walić głową w mur.