Szanowna Użytkowniczko, Szanowny Użytkowniku,
Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Mimo wszystko chcialoby sie zobaczyc ponownie Cuadrado z czasow gry w Violi. Wtedy to byl pilkarzem-torpeda:)
Higuain nareszcie zrobil sie bardziej widoczny. Nie okupuje pola karnego i stal sie bardziej mobilny. To dobrze, bo jesli nie dostanie podania to i tak moze byc pozytek z Argentynczyka. Wczesniej w paru meczach jakby nie bylo go. Dybala od paru meczow wlasciwie nie istnieje.
Co z tego ze lata jak głupi jak nic z tego nie wynika 🙂
@ sezonowiec
Przecież teraz jest duzolepszy . Nauczył sie grać w obronie i stał sie piłarzem kompletniejszym a nie tylko lata po skrzydle i wrzuca …
@ sayber
Odbiera piłki w obronie bo lata jak głupi i się wraca . Wyprowadza piłke i przy oakzji sciaga swoja postawa uwage rywali robiac miejsce kolegom . Szarpie na skrzydle wywalczajac wolne , rozne . Ciagle stara się byc pod grą czyli daje mozliwosc kolegom do zagrania bo nie stoi w miejscu jak np Mandzukic . Do tego potrafi zagrac kapiatlna prostopadła piłke tak jak wczoraj do Higuaina czy strzelac gole jak we wczesneijszych meczach .
Faktycznie mało jak na jednego zawodnika
@ Del
Pobiegaj tak od obronny do ataku na pełnym gazie przez 90 min to zrozumiesz skąd ta niedokładność 😉
Mimo tego , ze ma straty czasem to ma też odbiory asysty i gole
No ja bym też pochwalil Juana bo to ile on biega , walczy zarówno w obronie i ataku w kazdym meczu to jakieś istne szaleństwo ! 😉
Cuadrado i Higuain to najlepsi pilkarze pazdziernika
Należy też zwrócić uwagę jak Higuain doskonale gra pierwszoplanową rolę kapitana. Strofuje skrzydła, krzyczy za pressingiem, ale też cofa się jak Mandzu, walczy, rozgrywa, a w finalnym momencie profesjonalnie oddaje strzał (zarówno z Milanem jak i Sportingiem).
Igła brawa dla Ciebie! Dzięki Tobie wygrywamy!
Ci co wiecznie krytykują Cuadrado są po prostu śmieszni. Jasne, lepiej wstawić w jego miejsce kogoś, kto nie będzie tracił żadnych piłek i będzie miał 100% dokładność podań, bo wszystkie z tych podań będą do tyłu.
@mjecho
Zgadzam się w 100%.
Jasne jest, że jak próbuje wziąć ciężar gry na siebie to nie zawsze wszystko musi się udać. Cuadrado to jedna z barwniejszych postaci tego sezonu, także uważam. że krytyka nie jest tu na miejscu.
Cuadrado biega bardzo duzo, szkoda tylko ze po przebiegnieciu 50 metrow podaje pod nogi rywali albo traci pilke w glupim dryblingu (nagminne!)